Firmamız, 1996 yılından itibaren faaliyet göstermektedir.

 

Her Türlü Yüzme Havuzu Teknolojisi

Taşmalı betonarme sistem yüzme havuzları mekanik tesisatından, aquapark ve kaydırak sistemlerine, havuz içi ve çevresi porselenlerinden, havuz içi ve çevresi seramiklere ve süs havuzları, fıskiye sistemlerine kadar bütün teknolojileri uygulayabilmekteyiz. Ayrıca, sosyal tesis, SPA, Türk hamamı, Buhar Banyosu, Jakuzi, tuz odası, Kar çeşmesi gibi projeleri, İnşaat – Anahtar teslim bir çok projeyi sonlandırdık.

 

Uygun Fiyat, gerçek kalite, üst düzey havuz teknolojisi ve uzmanlık…

Firmamız; havuz sistemleri arasından uygun görüp seçebileceğiniz teknolojiyi, en uygun fiyatlar, en üst düzey malzeme kalitesi ve işçilik ile en kısa teslim süresinde bahçenize, evinize, sitenize veya otelinize uygulayabilecek uzmanlığa, profesyonelliğe sahip nadir havuz firmalarındandır.

 

Tüm kimyasalların eğitimi, yazlık ve kışlık bakımlar

Metsutek Havuzculuk olarak, yazlık ve kışlık havuz bakımlarınızı üstlenip, havuzunuzda veya suyunuzda oluşabilecek tüm sorunlarınızı, profesyonel ve uzman kadromuz ile kısa sürede giderebiliriz. Metsutek Havuzculuk’un bakım şemsiyesi altında, havuzunuzun kullanılmasının aksamasına izin verilmemektedir.

Periyodik servis hizmetimiz ile hiç bir sıkıntı yaşamadan havuzunuzu aileniz ve dostlarınız ile birlikte huzur içinde kullanabilirsiniz. Havuzunuzun yapımı sonrası da planlı / plansız periyodik bakımlarınız firmamız tarafından yapılır. Kimyasal madde ihtiyaçlarınızı dilediğiniz her zaman uzman personelimiz tarafından temin edilebilir.

 

Metsutek havuz ile her bahçeye bir havuz, her siteye bir havuz, her otele bir havuz projeleriyle sizlerle beraberiz..

Ancak kötü bir ekip hayatınızı çekilmez yapabilir. Bu nedenle tecrübe ve uzmanlık çok önemlidir.

logo

ds