Biz Ne Yaparız?

Her Türlü Yüzme Havuzu Teknolojisi

Taşmalı betonarme sistem yüzme havuzları mekanik tesisatından, aquapark ve kaydırak sistemlerine, havuz içi ve çevresi porselenlerinden, havuz içi ve çevresi seramiklere ve süs havuzları, fıskiye sistemlerine kadar bütün teknolojileri uygulayabilmekteyiz. Ayrıca, sosyal tesis, SPA, Türk hamamı, Buhar Banyosu, Jakuzi, tuz odası, Kar çeşmesi gibi projeleri, İnşaat – Anahtar teslim bir çok projeyi sonlandırdık.

ds
Havuz
Projeleri

Ev, işyeri veya otelleriniz için havuz projelendirmelerini birlikte yaparak hem zamandan hem de maliyetten sizi kurtarıyoruz. Deneyimli personelimiz, sizlerin ihtiyaçlarını baz alarak, sizin için en uygun projeyi tasarlayıp uygulayacaktır.

Servis
Garantisi

Bir işi gerçekleştirmekten daha önemli bir şey varsa o da işin sonucundaki başarının istikrarıdır. Bu felsefemizle çıktığımız yolda, müşterilerimize sınırsız servis garantisi sunmakla birlikte, geleceğe yönelik bilgilendirme de sunuyoruz.

Hamam &
Sauna

Sizlerin seçtiği mekanlara, konforlu, estetik, ferah ve kültürel dokuları bozmaksızın Hamam ve Sauna hizmeti veriyoruz. Böylelikle hem kişisel / kurumsal hem de turizm sektöründe kültürel motiflerin işlendiği alanlar oluşturuyoruz.

Projelendirme

Metsutek “Hizmet” skalasındaki her hangi bir hizmetin ayrıntılı fzibilitesini çıkarmakla birlikte, en uygun ve en ergonomik projelere imza atıyoruz. İzin verilen alanların değerlendirilmesi ve diğer analitik düşünce gerektiren yerlerde deneyimli kadromuz iş başında.

Havuz
Kimyasalları

Evinizin, işyeri ya da otelinizin havuzlarının sürekli kullanılmasını sağlamak ve sürekli kullanım süresince oluşabilecek insan / çevre etkisi taşıyabilecek sorunlarda şirketimizin uygun gördüğü ve yetkili merciilerin onayını alan kimyasallar kullanmaktayız.

Dünyanın
Her Yerine
Hizmet

Sadece kendi bölgemizde değil, ülkemizin her yerinde ve hatta dünyada bir çok noktaya sınırsız hizmet sağlamaktayız. Gerçekleştirdiğimiz ve halen gerçekleşiyor olan projelerimiz sayesinde kendi başarı çıtamızı yükseltmiş bulunmaktayız.

Tüm kimyasalların eğitimi, yazlık ve kışlık bakımlar

Metsutek Havuzculuk olarak, yazlık ve kışlık havuz bakımlarınızı üstlenip, havuzunuzda veya suyunuzda oluşabilecek tüm sorunlarınızı, profesyonel ve uzman kadromuz ile kısa sürede giderebiliriz. Metsutek Havuzculuk’un bakım şemsiyesi altında, havuzunuzun kullanılmasının aksamasına izin verilmemektedir.

Periyodik servis hizmetimiz ile hiç bir sıkıntı yaşamadan havuzunuzu aileniz ve dostlarınız ile birlikte huzur içinde kullanabilirsiniz. Havuzunuzun yapımı sonrası da planlı / plansız periyodik bakımlarınız firmamız tarafından yapılır. Kimyasal madde ihtiyaçlarınızı dilediğiniz her zaman uzman personelimiz tarafından temin edilebilir.

Çözüm Ortaklarımız

client_1
client_3
client_2
client_5
client_6
client_4